Nowa rejestracja
Zapomniałeś hasła?
+48 669 731 168 (Po-Pt 7-16 godz.)
0 szt.
0,0 zł
Koszyk jest pusty. Chodźmy to naprawić!
Nie płać za wysyłkę! Dokup jeszcze za 99,0 zł a masz ją za darmo.
 
99,0 zł

Potrzebujesz porady?

Skontaktuj się z Anetą (Po-Pt 7-16 godz.)!
+48 669 731 168
aneta@manucafe.pl

Dlaczego produkty od nas?

  • Dowóz za darmo nad 99 zl.
  • Zadowolonych klientów
  • Dostawa zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych

Opinie o Manutea.pl na Opineo.pl

 

 

 ManuCafe: Ogrzewająca moc kawy

27. 12. 2017 2 minuty czytania
Kawa musi być gorąca jak piekło, czarna jak smoła i słodka jak miłość. Na pewno znasz ten cytat. Jeśli nie z życiorysu miłośnika kawy i francuskiego dyplomaty Talleyranda, to z pewnością z własnego doświadczenia. Jedną z wielkich zalet tego pachnącego napoju jest moc, która jest w nim ukryta. A teraz, gdy burze śnieżne nadchodzą, pasuje idealnie. Tak jak miłość ...

Miej wystarczająco siły na każdą minutę

Niezależnie od tego jaki mieliśmy rok, nie zawsze pamiętamy, co dobrego w życiu nam przyniósł. Ile razy mówimy: Ciesz się każdą minutą, ona już nigdy nie wróci. Podaruj sobie krótki relaks kilka razy dziennie. Ogrzewająca moc ciepłej kawy jest zawsze pod ręką. Uspokój swoje myśli, rozluźnij mięśnie. Po prostu bądź spokojny i wyciszony. W domu, pracy, samochodzie, metrze lub na nartach. Te chwile mogą być tylko twoje.

Miej wystarczająco dużo czasu na miłość

Nie ma powodu, aby czekać aż miłość zostanie nazwana. Podczas, gdy na ulicach nastaje romantyczny zmierzch otwórz paczkę egzotycznej kawy. I zaproś swoją miłość na ten poczęstunek. Zapomnij o cholernym szefie, zepsutym odkurzaczu, złej pogodzie. Podnieś telefon: „Cześć Mamo (Dziadku, kolego, Kochanie), przygotowuję kawę. Wpadniesz?”

 

Miej wystarczającą siłę do spełnienia swoich planów

Sport, nauka, utrata masy ciała, sprzątanie, marzenia. Początek roku uwodzi planami. Niezależnie od liczby wyzwań, by je spełnić potrzeba kilku kroków. Zrób pierwszy - potraktuj swoje życzenia poważnie. Drugi - wyobraź sobie, jak będzie, kiedy to zrobisz. Po trzecie - przygotuj się na to. Oczywiście z kawą, szczególnie zieloną. Zawiera ona bowiem dwa razy więcej kofeiny niż palona i tyle kwasu chlorogenowego, aby twój leniwy metabolizm po świętach na pewno przyspieszył.

Możesz zrezygnować w każdej chwili. Newsletter będzie wysyłany co 2 tygodnie.
Zapisując się do otrzymywania informacji o promocjach, nowościach i ciekawostkach wyrażasz zgode na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Warunki dla firm | Zniżka za zapisanie się do ManuTips »