Nowa rejestracja
Zapomniałeś hasła?
+48 669 731 168 (Po-Pt 7-16 godz.)
0 szt.
0,0 zł
Koszyk jest pusty. Chodźmy to naprawić!
Nie płać za wysyłkę! Dokup jeszcze za 99,0 zł a masz ją za darmo.
 
99,0 zł

Potrzebujesz porady?

Skontaktuj się z Anetą (Po-Pt 7-16 godz.)!
+48 669 731 168
aneta@manucafe.pl

Dlaczego produkty od nas?

  • Dowóz za darmo nad 99 zl.
  • Zadowolonych klientów
  • Dostawa zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych

Opinie o Manutea.pl na Opineo.pl

 

 

 Kawa według kraju pochodzenia

W przypadku kawy kraj pochodzenia jest więcej niż ważny. Każde wzgórze, każde wzniesienie i każde wybrzeże zapewnia inne warunki dla krzewu kawowego. To właśnie one przekładają się na ostateczny smak, dlatego możecie cieszyć się kawą słodką, zrównoważoną, o wysokiej kwasowości, harmonijną, z nutami… cały opis

Kawa według kraju pochodzenia

W przypadku kawy kraj pochodzenia jest więcej niż ważny. Każde wzgórze, każde wzniesienie i każde wybrzeże zapewnia inne warunki dla krzewu kawowego. To właśnie one przekładają się na ostateczny smak, dlatego możecie cieszyć się kawą słodką, zrównoważoną, o wysokiej kwasowości, harmonijną, z nutami karmelu, owoców lub tytoniu... Podróżujcie po świecie z filiżanką pysznej kawy.

Można wybrać ziarna z takich potęg kawowych, jak Brazylia, Kolumbia czy Etiopia, ale nie należy zapominać o specjałach z Papui Nowej Gwinei, Jawy czy Tanzanii. To doświadczenie zawsze będzie urzekające. Jeśli sięgniecie po mikrolot, skosztujecie wyjątkowej kawy z konkretnej plantacji, od konkretnego rolnika.

Możesz zrezygnować w każdej chwili. Newsletter będzie wysyłany co 2 tygodnie.
Zapisując się do otrzymywania informacji o promocjach, nowościach i ciekawostkach wyrażasz zgode na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Warunki dla firm | Zniżka za zapisanie się do ManuTips »