Nowa rejestracja
Zapomniałeś hasła?
+48 669 731 168 (Po-Pt 7-16 godz.)
0 szt.
0,0 zł
Koszyk jest pusty. Chodźmy to naprawić!
Nie płać za wysyłkę! Dokup jeszcze za 99,0 zł a masz ją za darmo.
 
99,0 zł

Potrzebujesz porady?

Skontaktuj się z Anetą (Po-Pt 7-16 godz.)!
+48 669 731 168
aneta@manucafe.pl

Dlaczego produkty od nas?

  • Dowóz za darmo nad 99 zl.
  • Zadowolonych klientów
  • Dostawa zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych

Opinie o Manutea.pl na Opineo.pl

 

 

 Kawa z Boliwii

Chociaż Boliwia jest położona w środkowej części Ameryki Południowej, produkuje bardzo mało kawy w porównaniu z krajami sąsiednimi. Jej uprawie i przetwarzaniu miejscowi rolnicy systematycznie poświęcają się aż od końca 20 wieku. Mimo to są w stanie dostarczyć światu kawę wysokie jakości. Zalety… cały opis

Filtrować według właściwości
wyświetlane 1 - 1 z 1

Boliwia AA kawa ziarnista
Kupujesz jako firma? Nie przegap regulaminu handlowego.

Boliwia AA kawa ziarnista

Ten kraj w sercu Ameryki Południowej ma wszystkie warunki, aby dołączyć do listy najlepszych producentów kawy. Kawa boliwijska jest symbolem determinacji i nowych początków. Ponadto - smakuje naprawdę luksusowo. Pełne ciało z tonami czekolady i pomarańczy fascynuje zarówno koneserów kawy jak i okazjonalnych degustatorów. Więcej na szczegółach produktu
Duże opakowanie:
Małe opakowanie:
Zemleć:
239,6 zł /1000 g 24,0 zł /100 g
Świeżo uprażymy i dostarczymy do Czwartku, 7. 3. 2024
Produktów na stronie: 12 24 72

Kawa z Boliwii

Chociaż Boliwia jest położona w środkowej części Ameryki Południowej, produkuje bardzo mało kawy w porównaniu z krajami sąsiednimi. Jej uprawie i przetwarzaniu miejscowi rolnicy systematycznie poświęcają się aż od końca 20 wieku. Mimo to są w stanie dostarczyć światu kawę wysokie jakości. Zalety można przypisać nie tylko doskonałym warunkom naturalnym, które są niezwykle korzystne dla producentów kawy, ale także programom rozwoju, które zapewniają rolnikom niezbędną wiedzę i umiejętności.

Ogromna większość boliwijskiej kawy pochodzi z prowincji La Paz, Santa Cruz, El Beni lub Yungas. Krzewy kawowe arabiki (odmiany Typica, Caturra, Criollo, Catuai) są sadzone na wysokości 1200-2000 metrów. Rolnicy zbierają owoce od lipca do listopada, najczęściej przetwarzają je na mokro.

Możesz zrezygnować w każdej chwili. Newsletter będzie wysyłany co 2 tygodnie.
Zapisując się do otrzymywania informacji o promocjach, nowościach i ciekawostkach wyrażasz zgode na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Warunki dla firm | Zniżka za zapisanie się do ManuTips »