Nowa rejestracja
Zapomniałeś hasła?
+48 669 731 168 (Po-Pt 7-16 godz.)
0 szt.
0,0 zł
Koszyk jest pusty. Chodźmy to naprawić!
Nie płać za wysyłkę! Dokup jeszcze za 99,0 zł a masz ją za darmo.
 
99,0 zł

Potrzebujesz porady?

Skontaktuj się z Anetą (Po-Pt 7-16 godz.)!
+48 669 731 168
aneta@manucafe.pl

Dlaczego produkty od nas?

  • Dowóz za darmo nad 99 zl.
  • Zadowolonych klientów
  • Dostawa zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych

Opinie o Manutea.pl na Opineo.pl

 

 

 Kawa z Bali

Bali słynie z kawy cywetowej, ale nie oznacza to, że jej produkcja ogranicza się tylko do niej. Wręcz przeciwnie. Drzewa kawowe mają idealne warunki na tej indonezyjskiej wyspie, dlatego lokalni rolnicy uprawiają krzewy niemal na całej wyżynie Kintamani, między wulkanami Batukaru i Agung. Owoce… cały opis

Filtrować według właściwości
wyświetlane 1 - 1 z 1

INDONESIA BALI PARADISE - kawa ziarnista
Kupujesz jako firma? Nie przegap regulaminu handlowego.

INDONESIA BALI PARADISE - kawa ziarnista

Balijczycy nie zawdzięczają swojej kawy Holendrom, jak ich koledzy na Jawie czy Sumatrze, ale handlarzom z sąsiedniej wyspy Lombok. Posadzenie pierwszych plantacji na obszarze Kintamani było krokiem we właściwym kierunku. Na wzgórzach, w cieniu drzew pomarańczowych, owoce dojrzewały od tego czasu z ziarenkami o słodkim smaku, łącząc delikatność migdałów i kakao ze świeżością owoców i ostrością przypraw. Więcej na szczegółach produktu
Duże opakowanie:
Małe opakowanie:
Wysyłając psa detektywa wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Produktów na stronie: 12 24 72

Kawa z Bali

Bali słynie z kawy cywetowej, ale nie oznacza to, że jej produkcja ogranicza się tylko do niej. Wręcz przeciwnie. Drzewa kawowe mają idealne warunki na tej indonezyjskiej wyspie, dlatego lokalni rolnicy uprawiają krzewy niemal na całej wyżynie Kintamani, między wulkanami Batukaru i Agung. Owoce kawowca zbiera się tylko raz w roku, między lipcem a wrześniem. Zazwyczaj do obróbki stosuje się metodę mokrą.

Jeśli chodzi o smak, kawa balijska jest zazwyczaj delikatna, słodka i dobrze nasycona. Zazwyczaj ma smak cytrusowy. Jest to kawa bardzo ceniona i trudno dostępna. Najbardziej popularna jest w Japonii.

Możesz zrezygnować w każdej chwili. Newsletter będzie wysyłany co 2 tygodnie.
Zapisując się do otrzymywania informacji o promocjach, nowościach i ciekawostkach wyrażasz zgode na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Warunki dla firm | Zniżka za zapisanie się do ManuTips »