Nowa rejestracja
Zapomniałeś hasła?
+48 669 731 168 (Po-Pt 7-16 godz.)
0 szt.
0,0 zł
Koszyk jest pusty. Chodźmy to naprawić!
Nie płać za wysyłkę! Dokup jeszcze za 99,0 zł a masz ją za darmo.
 
99,0 zł

Potrzebujesz porady?

Skontaktuj się z Anetą (Po-Pt 7-16 godz.)!
+48 669 731 168
aneta@manucafe.pl

Dlaczego produkty od nas?

  • Dowóz za darmo nad 99 zl.
  • Zadowolonych klientów
  • Dostawa zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych

Opinie o Manutea.pl na Opineo.pl

 

 

 O nas

Bądźcie Manu

Manu to motyl, Manu to pszczoła,
Manu to róża, wrzucona do kościoła.

Dość to zabawne i sami musicie przyznać, że Manu Cafe brzmi nadzwyczajnie dźwiękonaśladowczo. No, spróbujcie przynajmniej zaszeptać: Manu. Podoba się Wam, prawda? Nam też. I nie tylko dlatego, że rozpływa się w ustach (co w przypadku marki kawy pięknie współbrzmi). Jest połączony z ręczną pracą, bez niej nie dało by się uprawiać ani zbierać kawy. Rzemieślnicze techniki, które przez setki lat zmieniają stosy czerwonych jagód na palone ziarna, i gorliwość, z którą szukamy najlepszej i najsmaczniejszej kawy na całym świecie. Ręczna, manufaktura i zawziętość. To nasza mantra. Manu Cafe nie powstało wczoraj. Bazuje na fundamencie, który od 2005 roku jest budowany. Los obdarzył go piękną nazwą i te fundamenty trzeba było w końcu rozszerzyć.

Duża zmiana? Nie bardzo.

Dobrze wiemy, że co się sprawdza, to należy zachować. Manu nie wymieniło nawet jednego rolnika, nie zmieniło ani jednego składniku ani nie zmieniło właściciela. Manu to wciąż my - miłośnicy niepowtarzalnych kaw. Podróżujemy za nimi nawet i do Tamtarii. Wszystko byście mogli dać się ponieść ich okrągłym kształtom, lekką kwasowością i urzekającą słodyczą. Jeśli was ta nazwa wciąż dziwi, to wiedzcie, że inspirowaliśmy się także mitologią indyjską. Według niej Manu to pierwszy człowiek, twórca i władca. Gdy przyszła na ziemię niszczycielska powódź, jego łódź została dla bezpieczeństwa odciągnięta przez rybę. On jako jedyny ocalały ofiarował do wody masło i mleko. Po roku, na tym samym miejscu, z fal powstała kobieta. I świat był uratowany.

Wy też jesteście uratowani. Od porannych startów bez energii, od monotonnych obrad bez zapału i popołudniowych siest bez smaku i zapachu. Od nudy smaku stale tych samych filiżanek kawy, od szarych masowo produkowanych mieszanin, od ograniczonej oferty super czy hiper marketu.

Witamy w świecie kawowych Manuaków.

PS: Manu Cafe nie jest jedynakiem.

Możesz zrezygnować w każdej chwili. Newsletter będzie wysyłany co 2 tygodnie.
Zapisując się do otrzymywania informacji o promocjach, nowościach i ciekawostkach wyrażasz zgode na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Warunki dla firm | Zniżka za zapisanie się do ManuTips »