Nowa rejestracja
Zapomniałeś hasła?
+48 669 731 168 (Po-Pt 7-16 godz.)
0 szt.
0,0 zł
Koszyk jest pusty. Chodźmy to naprawić!
Nie płać za wysyłkę! Dokup jeszcze za 99,0 zł a masz ją za darmo.
 
99,0 zł

Potrzebujesz porady?

Skontaktuj się z Anetą (Po-Pt 7-16 godz.)!
+48 669 731 168
aneta@manucafe.pl

Dlaczego produkty od nas?

  • Dowóz za darmo nad 99 zl.
  • Zadowolonych klientów
  • Dostawa zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych

Opinie o Manutea.pl na Opineo.pl

 

 

 Kawa z Jemenu

Jemen rości sobie prawo do jednego głównego prymatu kawowego. Od ponad 500 lat produkuje się tu pyszne ziarna i można powiedzieć, że jest to miejsce narodzin przemysłu kawowego. Miejscowi rolnicy uprawiają kawę wysokiej jakości na przykład na tarasach, co jest bardzo tradycyjną metodą. Pokazuje to,… cały opis

Filtrować według właściwości

Grupa nie zawiera żadnych pozycji.

Kawa z Jemenu

Jemen rości sobie prawo do jednego głównego prymatu kawowego. Od ponad 500 lat produkuje się tu pyszne ziarna i można powiedzieć, że jest to miejsce narodzin przemysłu kawowego. Miejscowi rolnicy uprawiają kawę wysokiej jakości na przykład na tarasach, co jest bardzo tradycyjną metodą. Pokazuje to, że choć w świecie kawy zachodzą zmiany, to w Jemenie są one wciąż takie same. Dzięki tradycyjnym praktykom kawa jemeńska pozostaje najwyższej jakości i wyjątkowa.

Owoców kawowca nie myje się, jak to się zwykle robi, lecz suszy na dachach domów, a następnie czyści ręcznie. Kawa ma bardzo złożony, kwiatowy smak z nutami czekolady, drewna i kadzidła. Nawet eksperci nie są zgodni co do tego, czy jest to spowodowane dużą wysokością, na której rosną krzewy, niewielką ilością opadów czy też starymi odmianami kawowca. Pewne jest to, że kawa jemeńska należy do najwyżej ocenianych i ściśle monitorowanych.

Możesz zrezygnować w każdej chwili. Newsletter będzie wysyłany co 2 tygodnie.
Zapisując się do otrzymywania informacji o promocjach, nowościach i ciekawostkach wyrażasz zgode na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Warunki dla firm | Zniżka za zapisanie się do ManuTips »