Nowa rejestracja
Zapomniałeś hasła?
+48 669 731 168 (Po-Pt 7-16 godz.)
0 szt.
0,0 zł
Koszyk jest pusty. Chodźmy to naprawić!
Nie płać za wysyłkę! Dokup jeszcze za 99,0 zł a masz ją za darmo.
 
99,0 zł

Potrzebujesz porady?

Skontaktuj się z Anetą (Po-Pt 7-16 godz.)!
+48 669 731 168
aneta@manucafe.pl

Dlaczego produkty od nas?

 • Dowóz za darmo nad 99 zl.
 • Zadowolonych klientów
 • Dostawa zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych

Opinie o Manutea.pl na Opineo.pl

 

 

 7. Trzynaście powodów, dla których warto z nami zostać.

22. 4. 2019 3 minuty czytania
Poznajmy panią ekonomistkę Pogodną, pana doktora Szczęśliwego, studenta entomologii Miłosza, babcię Piękną, uwielbianą przez wnuczęta. Pracują, uczą się, sadzą kwiatki… na stole, parapecie lub w dłoni trzymają filiżankę aromatycznej kawy. Sprawia to, że dzień staje się przyjemniejszy, przynosi wiele chwil radości. Każdy kolejny łyk poprawia ich samopoczucie.

Jest to najlepsza reklama dla wyśmienitej kawy plantacyjnej. Dostarczanej Ci po to, aby sprawiała przyjemność!

 1. Since 2006. Od roku 2006 dostarczyliśmy naszym klientom tysiące kilogramów najwyższej jakości kawy plantacyjnej. Sprowadzamy ją z małych rodzinnych farm. Nie zajmują się one masową produkcją kawy, lecz cenią sobie każdego klienta. Cena ma być konkurencyjna, ale nie po to, żeby sprzedawać jak najwięcej. Nasza współpraca opiera się na zaufaniu, jakości i przyjacielskich relacjach.
 2. Własna palarnia to połowa sukcesu. Niezapomniany smak, aromat i charakter naszych kaw są dziełem doskonałego roastera z dużym doświadczeniem. Nie powierzamy tak delikatnego procesu jak parzenie kawy anonimowym palarniom działającym na duża skalę. Posiadamy własną. Kawę wypalamy zazwyczaj dwa razy w tygodniu. Po to, aby docierając do klienta była maksymalnie świeża.
 3. Magazyny? Ledwo wypełnione! Jeżeli myślisz, że nasze magazyny pękają w szwach, to bardzo się mylisz. Abyśmy mogli zagwarantować świeżość kawy, zawsze sprowadzamy taką jej ilość, żeby zaspokoić bieżące potrzeby klientów. Nie znajdziesz u nas starej kawy. Podobnie wygląda to z wypalaniem. Cały zapas rozchodzi się w momencie, tyle mamy zamówień. Najwyższy poziom jakości kawy przypada w pierwszym tygodniu po wypalaniu, wtedy musi już być ona u Państwa w domu. Jest to dla nas oczywiste.
 4. Miło popatrzeć. Dzięki temu, że kupujemy tylko towar najwyższej klasy bezpośrednio z plantacji, możemy ręczyć za to, że dostarczamy wyśmienitą i aromatyczną kawę. Nie znajdziesz w niej połamanych ziaren ani zanieczyszczeń. Równomierne palenie zapewnia oprócz doskonałego aromatu, także wspaniałe wrażenia wizualne. Czy przyglądałeś się już kiedyś kawie?
 5. Certyfikaty BIO i Fair Trade – to nie są puste słowa. Jakość jest najważniejsza. Dlatego ciągle rozszerzamy nasz asortyment kaw plantacyjnych o odmiany uprawiane zgodnie z najsurowszymi normami ochrony środowiska, z szacunkiem farmerów i ich rodzin. Kawowce rosnące bez wspomagania nawozami sztucznymi i środkami ochrony roślin, rodzą kawę o naturalnym aromacie i fantastycznym smaku. Kiedy kawa jest zbierana za odpowiednie wynagrodzenie i w przyjaznych warunkach, wtedy zadowolony jest nie tylko farmer, ale również i my.
 6. Kawy w specjalnych wydaniach są naprawdę wyjątkowe. Chociaż dajemy pierwszeństwo wysokiej jakości, czystej, jednorodnej kawie, oferujemy także coś dla miłośników specjalnych wydań. Kawy aromatyzowane nadają kubkom smakowym inny wymiar. Migdały, czekolada, mięta, cynamon, kardamon, owoce, alkohol… To najlepsze naturalne aromaty, które dodajemy do ziaren kawy w trakcie palenia. Dzięki temu wnikają w ich wnętrze i zachowują swoje własności przez długi czas. Wariant tańszy – aromatyzowanie kawy dopiero po wypaleniu, zostawiamy „innym smakoszom”.
 7. Gdzie jej dom. Każda kawa z logo ManuCafe ma swój kraj pochodzenia. Patrząc na opakowanie dowiesz się, gdzie znajduje się plantacja, z której zebrano ziarenka. Tak zwane microlot coffee produkują drobni farmerzy na wybranych plantacjach, oddzielnie od innych kawowców. Dzięki specjalnej uprawie, doskonałym warunkom otoczenia i szczególnie starannej uprawie powstają microlots o wyjątkowym, autentycznym smaku. Są to z reguły wyjątkowe odmiany, które można spotkać tylko w ograniczonych ilościach.
 8. Wyjątkowe opakowania. Nasza kawa jest zapakowana w hermetycznie zamkniętych woreczkach z jednostronnym zaworkiem. Uwalnia on gazy powstające bezpośrednio po wypaleniu i jednocześnie blokuje dostęp powietrza do ziarenek kawy. Opakowanie jest wyjątkowe, eleganckie i umożliwia wielokrotne zamykanie. Dzięki niemu każda kawa ziarnista zachowuje swój wspaniały aromat i nie jest narażona na kontakt z wilgocią, światłem i niepożądanymi zapachami.
 9. Kawa, kawa, kawa. Szeroki asortyment kaw plantacyjnych świadczy wyłącznie o tym, że wybieramy naprawdę to, co najlepsze. Cytrusowa Ethiopia Sidamo, miodowa Kuba Serrano Superior, orzechowa Mexico Altura… Setki rodzajów kaw premium, dziesiątki aromatyzowanych oraz kilka rozpuszczalnych. Jest to asortyment, jakiego nie znajdziesz w żadnym supermarkecie.
 10. Gdy należą się przeprosiny… przepraszamy. Chociaż dokładnie kontrolujemy każdą porcję kawy plantacyjnej, raz na sto lat może się trafić, że dostarczymy Państwu jakiegoś „lisa”. W takim przypadku należą się Państwu szczere przeprosiny, zwrot pieniędzy oraz mały podarunek jako zadość uczynienie.
 11. Trzy gwiazdki. Dla maksymalnego zadowolenia klienta, przestrzegamy zasad promowanych przez stowarzyszenie dTest. Wybraliśmy wariant trzech gwiazdek, który jest bardziej przyjazny konsumentowi niż zasady ustawowe.
 12. Im więcej, tym taniej. Wystarczy złożyć zamówienie w ilości większej niż litr, a dostarczymy je za darmo. Wybierz swoje ulubione towary, dodaj do nich oryginalną czekoladę belgijską i zestaw do degustacji. Gdy wartość zakupów przekroczy 150 PLN, dostarczymy je za darmo!
 13. Wymieniaj się z nami swoimi wrażeniami. Możesz pisać i telefonować. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały rok, każdy miesiąc, tydzień i dzień. Rozmowy o kawie naprawdę lubimy, nie wahaj się zapytać, podziel się swoimi doświadczeniami i polecaj nowinki. Informacja zwrotna jest dla nas bardzo ważna. Mając ją na uwadze tworzymy swoją ofertę. Cenimy sobie zadowolonego klienta.

Następny rozdiał

 1. Jak rozpoznać, czy kawa jest dobrej, czy złej jakości?
 2. 9x tak dla świeżej kawy.
 3. Kawa powinna być gorąca jak piekło, czarna jak diabeł i słodka jak miłość.
 4. Jeśli masz wybór, dlaczego nie wybrać tego, co najlepsze?
 5. Zaparz sobie kawę na sto sposobów.
 6. Bądź dla niej miły – chroń ją przed światłem, ciepłem i wilgocią.
 7. Trzynaście powodów, dla których warto z nami zostać.
Możesz zrezygnować w każdej chwili. Newsletter będzie wysyłany co 2 tygodnie.
Zapisując się do otrzymywania informacji o promocjach, nowościach i ciekawostkach wyrażasz zgode na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Warunki dla firm | Zniżka za zapisanie się do ManuTips »