

CHEMEX FILTRY PAPIEROWE KWADRATOWE – 3 FILIŻANKI (100 szt.)
Kod: 1008
Filtry wysokiej jakości wykonane ze specjalnego papieru o 30% mocniejsze niż zwykłe filtry. Twoja kawa będzie zarówno jakościowa i bez najdrobniejszych śladów posmaku.
Nie płać za wysyłkę! Dokup jeszcze za 99,0 zł a masz ją za darmo.
Zawartość: 100 szt
Potrzebujesz porady?

Zadaj Pytanie
Pomóżcie innym przy wyborze:
Najlepsze akcesoria dla tego produktu
Szukasz inspiracji? Inni dokupili na przykład to:

Kupujesz jako firma? Nie przegap regulaminu handlowego.
ZACZAROWANY PARYŻ kawa ziarnista
Paryż słynie eleganckimi kawiarniami. Wyruszcie do miasta zakochanych i delektujcie się każdym łykiem tej świetnie aromatyzowanej kawy. Francuski likier dodaje Arabice zmysłowego smaku. Na romantyczną przygodę nie będziesz długo czekać. Nawet w biurze lub w domku można poczuć zapach zaczarowanego Paryża.
Więcej na szczegółach produktu
15% ZNIŻKA

Kupujesz jako firma? Nie przegap regulaminu handlowego.
PIOSENKA KARAIBSKA - owocowa herbata
Co to za herbata? Egzotycznie pachnąca, tropikalnie gorąca i dzika. Piosenka karaibska łączy smaki kilku rodzajów soczystych owoców. Sprawdź, jak to działa i jak w jednej piosence łączy się mango, papaja czy ananasy. Pod batutą gwiżdżącego czajnika będą grały koncert, który będzie nadzwyczajnie smakować.
Więcej na szczegółach produktu
15% ZNIŻKA

Kupujesz jako firma? Nie przegap regulaminu handlowego.
GORĄCA CZEKOLADA W PROSZKU 42% BIO
Wstrząsnąć. Nie mieszać. Lub odwrotnie. Zaletą gorącej czekolady w proszku jest to, że przygotowanie zajmuje tyle czasu, ile chcecie. Możecie przygotować kaszkę kakaową i zalać ją gorącym mlekiem, lub po prostu nasypać kilka łyżeczek kakao do szklanki. Kto to ma ochotę na coś ekstra słodkiego, doda bitą śmietaną. A kto ma ochotę na coś "mocniejszego" doda rum. Jak Wy będziecie się delektować?
Więcej na szczegółach produktu